Oferta Pracy: Specjalista w Dziale Szkolenia

Polski Związek Badmintona ogłasza rekrutację na stanowisko Specjalisty w Dziale Szkolenia. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie, według wytycznych, dokumentacji szkoleniowej związanej z realizacją umów ministerialnych
  • bieżące wsparcie działu szkolenia w przygotowywaniu zgrupowań, wyjazdów kadry narodowej
  • realizacja dodatkowych zadań wynikających z bieżących potrzeb

Wymagane doświadczenie i kompetencje:

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy biurowej,administracyjnej bądź związanej ze szkoleniem zawodników - mile widziane w jednostkach budżetowych
  • znajomość podstawowej dokumentacji księgowej
  • mile widziana znajomość procedur i dokumentacji ministerialnej
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z badmintonem
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz prowadzenia kilku działań równolegle

Oferujemy

  • - umowę o pracę na 1/2 etatu -
  • biuro w dogodnej lokalizacji (Centrum)
  • ciekawą i dynamiczną pracę

Oferty należy wysyłać do 15 lipca br drogą elektroniczną na adres: a.lojewska@pzbad.pl

Comments are closed.