START Mapa strony KONTAKT

Odwiedza nas 167 gości

Polacy w rankingu
BWF

07.08.2014

  1. MS
  2. XD
  3. MD
86. Michał Rogalski

165. Adrian Dziółko
29. Robert Mateusiak
Agnieszka Wojtkowska
27. Przemysław Wacha
Adam Cwalina

29. Łukasz Moreń
Wojciech Szkudlarczyk

Ranking PZBad 10.08.2014 #108

  1. SM
  2. SK
  3. DM
  4. DK
  5. MX
1. Michał Rogalski

2. Adrian Dziółko

3. Mateusz Świerczyński

4. Mateusz Dubowski

5. Daniel Gujski
1. Weronika Grudzina

2. Emilia Korpus

3. Karolina Gajos

4. Paulina Owczarczuk

5. Dorota Grzejdak
1. Przemysław Wacha
Adam Cwalina

2. Łukasz Moreń
Wojciech Szkudlarczyk

3. Miłosz Bochat
Mateusz Świerczyński

4. Maciej Dąbrowski
Przemysław Jabłoński

5. Lech Dryżałowski
Piotr Kowenicki
1. Weronika Grudzina
Magdalena Witek

2. Ewa Piotrowska
Edyta Tarasewicz

3. Magdalena Jaworek
Aneta Walentukanis

4. Anna Dębska
Adrianna Tataj

5. Diana Głowacka
Paulina Kaczorowska
1. Robert Mateusiak
Agnieszka Wojtkowska

2. Piotr Kowenicki
Magdalena Jaworek

3. Paweł Pietryja
Aneta Wojtkowska

4. Miłosz Bochat
Magdalena Witek

5. Piotr Wasiluk
Karolina Janowska

 

  bwf

Regulaminy

   

Normy na klasy sportowe

Polski Związek Badmintona
NORMY NA KLASY SPORTOWE
NORMA NA KLASĘ SPORTOWA
Lp. RODZAJ ZAWODÓW KTO NADAJE PZBad PZBad PZBad OZBad OZBad
RODZAJ KLASY MM M I II III
wynik indyw/druż MIEJSCE MIEJSCE MIEJSCE MIEJSCE MIEJSCE
1 IGRZYSKA OLIMPIJSKIE INDYWIDUALNIE 1-16. 17-32
2 MISTRZOSTWA ŚWIATA INDYWIDUALNIE 1-16. 17-32
3 MISTRZOSTWA ŚWIATA DRUŻYNOWO 1-8. 9-16.
4 MISTRZOSTWA EUROPY INDYWIDUALNIE 1-8. 9-16.
5 MISTRZOSTWA EUROPY DRUŻYNOWO 1-8. 9-16.
6 MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW INDYWIDUALNIE 1-8. 9-16.
7 MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW DRUŻYNOWO 1-4. 5-8.
8 ZAWODY BWF Super Series (Level 2) INDYWIDUALNIE 1-8. 9-16.
9 ZAWODY BWF: Grand Prix Gold, Grand Prix (Level 3) INDYWIDUALNIE 1-4. 5-8.
10 MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW INDYWIDUALNIE 1-4. 5-8. 9-16.
11 MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW DRUŻYNOWO 1-6. 7-14.
12 ZAWODY BWF: Intern. Challenge, Intern.Series, Futures Series(Level4) INDYWIDUALNIE 1 2-4. 5-8.
13 ZAWODY MIĘDZYNARODOWE Badminton Europe (BE) INDYWIDUALNIE 1-4. 5-8.
14 INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI INDYWIDUALNIE 1-4. 5-8. 9-16.
15 MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA JUNIORÓW (wszystkie kraje) INDYWIDUALNIE 1-4. 5-8. 9-16.
16 MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI INDYWIDUALNIE 1-4. 5-8. 9-16.
17 MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW INDYWIDUALNIE 1-4. 5-8. 9-16.
18 KRAJOWY TURNIEJ INDYWIDUALNIE 1-4. 5-8. 9-16.
19 DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA EUROPY DO LAT 17 DRUŻYNOWO 1-4. 5-8. 9-16.
20 MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH INDYWIDUALNIE 1 2-4. 5-8.
21 KRAJOWY TURNIEJ JUNIORÓW INDYWIDUALNIE 1 2-4. 5-8.
22 MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW INDYWIDUALNIE 1-2. 3-4.
23 MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW INDYWIDUALNIE 1 2-4.
24 KRAJOWY TURNIEJ JUNIORÓW MŁODSZYCH INDYWIDUALNIE 1 2-4.
25 MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA JUNIORÓW MŁODSZYCH INDYWIDUALNIE 1 2.
26 KRAJOWY TURNIEJ MŁODZIKÓW INDYWIDUALNIE 1-2.
27 MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MŁODZIKÓW INDYWIDUALNIE 1
Opracował: Przewodniczący Rady Trenerów - Andrzej Klej
             POLSKI ZWIĄZEK BADMINTONA NADAJE KLASY: MM, M, I
             niższe klasy sportowe nadają Okręgowe Związki Sportowe
               TAM GDZIE NIE MA OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU BADMINTONA KLASY II i III NADAJE PZBad
Tabela norm zatwierdzona przez Zarząd PZBad dnia 10.09.2008, obowiązuje od dnia zatwierdzenia.
  1. Akademia R.Mateusiaka
  2. Sponsorzy Drużyny Narodowej
  3. Sponsorzy
  4. Partnerzy
Akademia Roberta Mateusiaka
Arłamów Hotel Yonex
MonaVie Emmerson OpusTrust TwojBadminton.pl FitLine
Wspieramy klub Fizjoclub Chirurgicum Kahuna Hills COS COMS Tembravo badminton.waw.pl Parlamentarny Zespół Promocji Badmintona

POLSKI ZWIĄZEK BADMINTONA, ul. Zygmunta Słomińskiego 19/134, 00-195 Warszawa, tel./fax 22 412 10 31,tel. 22 412 10 32, 

Rachunek Bankowy:  Bank Zachodni WBK S.A.   46 1090 1014 0000 0001 0795 0017   SWIFT CODE - WBK PPL PP XXX


ul. Z.Słomińskiego 19/134
00-195 Warszawa
tel./fax 22 412 10 31
tel. 22 412 10 32
NIP: 113-03-54-760

Najbliższe turnieje