5 MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ ASÓW O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BIAŁEGOSTOKU I MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO

Zawody przeprowadzono w dwóch etapach: pierwszym były kwalifikacje poranne do turnieju głównego, drugim były już tylko "ósemki"  w grach pojedynczych oraz półfinały i finały w grach podwójnych, które rozegrano po południu.

                Do zawodów zgłoszono przedstawicieli Białorusi, Ukrainy i Polski.

Wyniki finałów:
Gra pojedyncza mężczyzn MS
Adrian DZIÓŁKO-Krzysztof JAKOWCZUK (oboje UKS Hubal Białystok, 3/4) 13:21 21:17 21:19.
Gra pojedyncza kobiet WS
Alesja ZAJCEWA (Hubal)-Mariana WIARBICKA (Białoruś) 21:16 21:14.
Gra podwójna mężczyzn MD
Adrian DZIÓŁKO/ Krzysztof JAKOWCZUK (Hubal)-Konrad PŁOCH/ Dominik ZIĘTEK (niest,/ UKS Kometa Sianów, 2) 16:21 21:15 21:16.
Gra podwójna kobiet WD
Kornelia MARCZAK/ Agnieszka WOJTKOWSKA (UKS Plesbad Pszczyna/ Hubal)-Anastazja CHOMICZ/ Uljana WOLSKA (SKB Litpol-Malow Suwałki) 21:12 21:13.
Gra mieszana XD
Adrian DZIÓŁKO/ Agnieszka WOJTKOWSKA (Hubal, 3/4)-Michał SOBOLEWSKI/ Anastazja CHOMICZ ( Suwałki) 21:12 19:21 21:17.

Medaliści 25 MTA 2019

MS

1. Adrian DZIÓŁKO

2. Krzysztof JAKOWCZUK [3/4]
 

3. Mateusz DUBOWSKI

3. Piotr KRAJEWSKI [2]

WS

1. Alesia ZAJTSAVA

2. Maryana VIARBITSKAYA

3. Agnieszka WOJTKOWSKA

3. Ulyana VOLSKAYA

MD

1. Adrian DZIÓŁKO/Krzysztof JAKOWCZUK

2. Konrad PŁOCH [2]/Dominik ZIĘTEK

3. Nestor GABRYSIAK/Michał SOBOLEWSKI

3. Michał MATYSIAK [1]/Adam SZOLC

WD

1. Kornelia MARCZAK [1]/Agnieszka WOJTKOWSKA

2. Anastasiya KHOMICH/Ulyana VOLSKAYA

3. Anastasia PROZOROVA/ Maryana VIARBITSKAYA

3. Karolina JANOWSKA [2]/Magda KONIECZNA

XD

1. Adrian DZIÓŁKO [3/4]/Agnieszka WOJTKOWSKA

2. Michał SOBOLEWSKI/Anastasiya KHOMICH

3. Konrad PŁOCH [2]/Laura BUJAK

3. Adam SZOLC [1]/Kornelia MARCZAK

Inne  miejsca Hubalczyków:

XD

5. Aleksiej Konakh (Białoruś)/Alesia Zajtsava i Krzysztof Krawczyk/Oliwia Socha (Jelenia Góra)

7. Arkadiusz Dydyński (Straszęcin)/Anastasija Kosenchuk i Dominik Ziętek (Sianów)/Karolina Janowska i Krzysztof Podkowiński/Julia Stankiewicz

WD

5. Anastasija Kosenchuk/Aleksandra Radziszewska

MD

5. Arkadiusz Dydyński (Straszęcin)/Aleksander Mitroszewski i Mateusz Podkowiński/Bartosz Topczewski

WS

9. Aleksandra Radziszewska

11. Julia Stankiewicz i Anastasija Kosenchuk

MS

5. Mateusz Podkowiński

9. Aleksander Mitroszewski i Krzysztof Podkowiński

11. Bartosz Topczewski.

Zdjęcia: Andrzej Wróblewski i Lech Szargiej

Comments are closed.