Igrzyska Europejskie: Porażka Rogalskiego, Bochat i Cwalina musieli zrezygnować

Nasz debel Bochat/Cwalina przystępował do swojego trzeciego meczu na Igrzyskach Europejskich. Dwie porażki przekreśliły szanse naszych zawodników na wyjście z grupy. W ostatnim meczu przyszło Polakom walczyć z włoskim duetem Giovanni Greco/Kevin Strobl, który również przegrał swoje mecze. Pierwszy set rozpoczął się od prowadzenia naszych, jednak rywale szybko odrobili straty, by później wyjść na prowadzenie. Miłosz i Adam zdołali jednak wyrównać do stanu 18-18, jednak to Włosi zdobyli trzy punkty z rzędu i wygrali pierwszego seta. Drugi set niestety został poddany z powodu kontuzji Adama Cwaliny.

W kolejnym starciu mający już zapewniony awans Michał Rogalski grał o pierwsze miejsce w grupie z Markiem Caljouwem. Niestety w tym meczu górą był Holender. Pierwszego seta nasz zawodnik przegrał do 18, a w drugim rywal wypracował na początku zbyt dużą przewagę i wygrał 21-14.

Jurto o awans powalczy nasz mikst Paweł Śmiłowski/ Magdalena Świerczyńska. Na drodze staną Holendrzy Selena Piek i Robin Tabeling.

Comments are closed.