Narodowe Dni Badmintona 2019 – zapraszamy do udziału

W dniach 7-11 sierpnia w Katowicach odbędą się Narodowe Dni Badmintona 2019, które oficjalnie zostały włączone do obchodów stulecia odzyskania niepodległości oraz odbudowy polskiej państwowości. NDB to jedna z największych cyklicznych imprez badmintonowych, organizowanych w naszym kraju. Tym razem Narodowe Dni Badmintona zawitają do Katowic, aby na jednym z obiektów Hali Widowiskowo-Sportowej Spodek mogli spotkać się wszyscy pasjonaci tej dyscypliny sportu. Wydarzenie odbędzie się równolegle z rozgrywanymi w katowickim Spodku Mistrzostwami Świata Seniorów. W trakcie wydarzeń organizowane będą różnego rodzaju atrakcje oraz koncerty. Dla najmłodszych zapewnione zostało zwiedzanie Sztolni - największego kompleksu edukacyjnego i turystycznego związanego z dziedzictwem pogórniczym w Polsce.

Poniżej informacje odnoście poszczególnych wydarzeń w ramach NDB 2019.

7-9 sierpnia zorganizowane zostaną Turnieje Dzieci i Młodzieży, w których udział wezmą uczniowie szkół podstawowych oraz beneficjenci programu Shuttle Time. Fundacja Narodowy Badminton zaprasza szkoły, które chciałyby wziąć udział w Narodowych Dniach Badmintona.

KOMUNIKAT WYDARZENIA

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO POBRANIA


8-11 sierpnia odbędzie się „100-LECIE NIEPODLEGŁEJ” Turniej Seniorów we wszystkich kategoriach wiekowych. W turnieju mogą wziąć udział także zawodnicy uczestniczący w Mistrzostwach Świata, którzy zakończą udział w eliminacjach. 

KOMUNIKAT WYDARZENIA

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

9-11 sierpnia odbędzie się Turniej Amatorów ORLEN CUP, na który zaproszeni są zawodnicy bez licencji PZBad. Turniej będzie okazją do integracji pasjonatów badmintona z całej Polski i nie tylko. W turnieju przewidywany jest również udział zawodników z zagranicy.

KOMUNIKAT WYDARZENIA

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Comments are closed.