lessphp fatal error: load error: failed to find /jet/app/wordpress/wp-content/themes/theme49397/bootstrap/less/bootstrap.lesslessphp fatal error: load error: failed to find /jet/app/wordpress/wp-content/themes/theme49397/style.less “Warszawski Otwarty Festiwal Badmintona” już po raz XVI-ty

“Warszawski Otwarty Festiwal Badmintona” już po raz XVI-ty

Zapraszamy do uczestnictwa w tradycyjnym, corocznym wielkim turnieju organizowanym w Warszawie przez ŚKBad. "Harcownik" - Warszawa. Czyli do gry w "XVI Warszawskim Otwartym Festiwalu Badmintona - GP International".

Będą to rozgrywki rangi OGP w kat. Juniorów (U-19) i OGP w kat.  Młodzików (U-15) oraz KT w kat. Juniorów Młodszych (U-17). Halą główną dla rozgrywek Grand Prix będzie jak od kilku lat, hala SP. 385 przy ul. Klimatycznej 1 w dzielnicy Warszawa - Wesoła z 8 lub 9 kortami (patrz foto hali z ub. roku).    

Gry Juniorów Młodszych odbędą się w hali SP.172 także w dzielnicy Wesoła. Szczególnie rozgrywki te - prowadzone na hali przy ul. Brata Alberta, poświęcone będą pamięci zmarłego kilka miesięcy temu Andrzeja Janeckiego. Był on wieloletnim animatorrm badmintona i wychowawcą kilku badmintonowych pokoleń właśnie w tym miejscu.      Turniej będzie miał charakter międzynarodowy i to też już tradycyjnie. Bowiem zawodnicy zagraniczni startowali we wszystkich "Warszawskich Festiwalach" począwszy od II- go w r. 2005. Na zbliżający się -  XVI -ty także zapowiedziało swój udział kilka ekip zagranicznych.      

Wzorem roku ubiegłego prowadzona będzie bezpośrednia transmisja na żywo na kanale You Tube "Badminton-Polska", natomiast sporym novum, jak na turnieje kategorii juniorskich i młodszych w Polsce, będzie zastosowanie video -systemu "challenge". Dla niemal wszystkich startujących może stanowić to ciekawostkę o wymiarze praktycznym.      Turniej wspierany jest przez: Ministerstwo Sportu i Turystki RP, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego oraz Miasto Stołeczne Warszawę. Partnerem sprzętowym jest firma "RSL / FORZA - Polska".     Zapoznać się obszerniej z turniejem i uzyskać więcej szczegółowych informacji o nim można na portalu "Badminton - Zone". Portal ten jest zarazem patronem medialnym "XVI Warszawskiego Otwartego Festiwalu Badmintona". 

Comments are closed.