Firma MAXX Sponsorem Sportowym Polskiego Związku Badmintona

Informujemy, że firma MAXX została oficjalnym Sponsorem Sportowym Polskiego Związku Badmintona. Wybór Sponsora nastąpił zgodnie z rekomendacją komisji konkursowej, która w głosowaniu jawnym, po zapoznaniu się z wszystkimi trzema ofertami, jednogłośnie opiniowała za podjęciem współpracy z firmą MAXX.

Kolejnym etapem było wynegocjowanie przez zarząd PZBad jak najlepszych warunków, które pozwolą na wyposażenie zawodników kadry narodowej w sprzęt najwyższej klasy. Zgodnie z zawartą umową, współpraca ze Sponsorem potrwa do końca marca 2020 r.

- Jestem bardzo zadowolony z wynegocjowanych warunków. Nasi zawodnicy zasługują na sprzęt z najwyższej półki, który podniesie ich komfort treningu i przyczyni się do wzrostu poziomu sportowego reprezentacji. Właściciele malezyjskiej firmy udowodnili, że zależy im na współpracy z Polskim Związkiem Badmintona. – Podsumował Marek Krajewski, prezes Polskiego Związku Badmintona.

Malezyjska firma MAXX jest jednym z wiodących producentów sprzętu do gry w badmintona na rynku azjatyckim, który chce również poważnie zaistnieć w Europie. Produkty firmy MAXX wytwarzane są przy użyciu najnowszej technologii i cechują się niezwykłym komfortem użytkowania – wszystko po to, aby zwiększyć potencjał gracza. Dodatkowo bogaty asortyment oraz wyraziste wzornictwo sprawiają, że każdy pasjonat badmintona znajdzie coś dla siebie.

Comments are closed.