Biuro PZBad

pon.-pt. w godz. 9:00-17:00 | ul. Zgrupowania AK "Kampinos" 2, 01-943 Warszawa

Sekretarz Generalny

Ivetta Roczek
Telefon: +48 22 595 24 44
E-mail: i.roczek@pzbad.pl

Event manager i logistyka

Łukasz Bobrowski
Telefon: +48 22 530 11 10
E-mail: l.bobrowski@pzbad.pl

Dyrektor Sportowy

Jarosław Suwała
Telefon: +48 22 595 24 45
E-mail: j.suwala@pzbad.pl

Starszy Specjalista ds. wyszkolenia

Andrzej Wiśniewski
Telefon: +48 22 595 24 44
E-mail: a.wisniewski@pzbad.pl

Trener – koordynator OSBad

Łukasz Moreń
Telefon: +48 605 124 128
E-mail: l.moren@pzbad.pl

Trener – koordynator OSBad

Wojciech Szkudlarczyk
Telefon: +48 22 530 11 10
E-mail: w.szkudlarczyk@pzbad.pl

Dyrektor LOTTO Ekstraligi

Michał Langer
Telefon: +48 22 595 24 45
E-mail: m.langer@pzbad.pl

Starszy Specjalista ds. LOTTO Ekstraligi

Kamil Kamiński
Telefon: +48 22 595 24 45, +48 575 905 675
E-mail: k.kaminski@pzbad.pl

Sport powszechny – specjalista

Kacper Skowroński
Telefon +48 22 595 24 48
E-mail: k.skowroński@pzbad.pl

Dyrektor ds. marketingu

Sławomir Męczyński
Telefon: +48 22 595 24 45
E-mail: s.meczynski@pzbad.pl

Specjalista ds. mediów i komunikacji

Marcin Maksymiuk
Telefon +48 22 595 24 48
E-mail: m.maksymiuk@pzbad.pl

Specjalista ds. kadry parabadmintona

Bartłomiej Mróz
Telefon +48 530427393
E-mail: b.mroz@pzbad.pl

Dyrektor Finansowy

Małgorzata Wiśniewska
Telefon: +48 22 595 24 43
E-mail: m.wisniewska@pzbad.pl

Specjalista ds. księgowych

Dorota Matysiak
Telefon +48 22 595 24 43
E-mail: d.matysiak@pzbad.pl

Kadry

Danuta Borejko
Telefon +48 22 530 11 10
E-mail: kadry@pzbad.pl

Wydział gier i rozgrywek – starszy specjalista

Tomasz Rogowski
Telefon: +48 22 595 24 45
E-mail: t.rogowski@pzbad.pl