Biuro PZBad

pon.-pt. w godz. 9:00-17:00 | ul. Zgrupowania AK "Kampinos" 2, 01-943 Warszawa

Sekretarz Generalny

Marzenna Koszewska
Telefon: +48 22 595 24 44; +48 516 000 508
E-mail: m.koszewska@pzbad.pl

Dyrektor Sportowy

Katarzyna Garbacka
Telefon: +48 22 595 24 40
E-mail: k.garbacka@pzbad.pl

Główna Księgowa

Małgorzata Wiśniewska
Telefon: +48 22 595 24 43
E-mail: m.wisniewska@pzbad.pl

Specjalista ds. Szkoleniowych, Organizacji Turniejów i Rozgrywek

Wiktor Krawczyk
Telefon: +48 22 595 24 41; +48 721 347 334
E-mail: w.krawczyk@pzbad.pl

Specjalista ds. Szkoleniowych i Administracyjnych

Patrycja Makocka
Telefon: +48 22 595 24 45; + 48 730 052 100
E-mail: sekretariat@pzbad.pl, p.makocka@pzbad.pl

Specjalista ds. Szkoleniowych (praca w niepełnym wymiarze godzin)

Dorota Matysiak
Telefon +48 22 595 24 41
E-mail: d.matysiak@pzbad.pl

Kadry
(praca w niepełnym wymiarze godzin)

Katarzyna Zielkiewicz
Telefon: +48 22 595 24 43
E-mail: kadry@pzbad.pl