Sędziowie

Kolegium Sędziów

Polski Związek Badmintona informuje, że w dniu 27 grudnia 2019 roku powołano nowych członków Kolegium Sędziów PZBad.

(fot. źródło własne / Facebook)

Rafał Glinicki

Przewodniczący Kolegium Sędziów

Piotr Skrzek

Członek Kolegium Sędziów

Mariusz Wójcik

Członek Kolegium Sędziów

Osoby uprawnione do szkoleń podstawowych

1. Sebastian Lasecki
2. Mariusz Wójcik

Osoby uprawnione do prowadzenia kursów doszkalających:

1. Raszyd Jabłoński
2. Mateusz Wróbel

Osoby uprawnione do prowadzenia kursów dla sędziów głównych:

1. Tomasz Rogowski
2. Marek Krawczyk

Ewidencja sędziów

Stan na 28.10.2020

Państwowi Sędziowie Główni

DOLNOŚLĄSKIE

120 Zbigniew GOLDWASSER 1966 tech@sksm.pl

KUJAWSKO-POMORSKIE

125 Piotr GRUDZINA 1968 pgrudzina@gmail.com

ŁÓDZKIE

310 Rafał GLINICKI 1976 biuro@badminton-polska.pl

MAZOWIECKIE

22 Marek CZAPLIŃSKI 1960 harcownik.mail@gmail.com
25 Marek IDZIKOWSKI 1956 mixdwa@gmail.com
314 Marek KRAWCZYK 1971 marekkrawczyk@gazeta.pl
19 Tomasz ROGOWSKI (sędzia BE) 1978 trogowski19@gmail.com

OPOLSKIE

11 Marek ŁYSAKOWSKI 1950 mareklysakowski@onet.pl

PODKARPACKIE

71 Andrzej RACHWAŁ 1961 uksorbitek@interia.pl

148 Piotr SKRZEK 1979 skrzek.piotr04@gmail.com

PODLASKIE

56 Mieczysław BARANOWSKI 1961 mieczyslaw-baranowski@wp.pl
132 Raszyd JABŁOŃSKI 1964 raszyd@gmail.com
46 Grażyna STEPANIUK 1967 grastep@poczta.onet.pl

ŚLĄSKIE

93 Jarosław OCIEPA 1962 jociepa@vp.pl

WIELKOPOLSKIE

15 Piotr AGACIŃSKI 1951 piotr.agacinski@gmail.com
36 Leszek RORAT 1958 leszekrorat@gmail.com

ZACHODNIOPOMORSKIE

31 Zenon GIĘTKOWSKI 1951  zgietkowski@gmail.com

Państwowi Sędziowie Prowadzący

DOLNOŚLĄSKIE

35 Justyna KRYCH (sędzia BWF) 1981 justynarorat@hotmail.com
351 Piotr KRYCH 1983 piotr.krych@gmail.com

MAŁOPOLSKIE

378 Inna SEBOVA 1997 innasebova@gmail.com
348 Mariusz WÓJCIK 1973 neomedica4@gmail.com

MAZOWIECKIE

22 Marek CZAPLIŃSKI 1960 harcownik.mail@gmail.com

395 Wiktor KRAWCZYK 1996 viktorkrawczyk@gmail.com

356 Łukasz ORZĘCKI 1975 jakubowo@poczta.onet.pl

33 Jacek PĘKACKI 1951 japen611@o2.pl

19 Tomasz ROGOWSKI 1978 trogowski19@gmail.com  

396 Maria KOPYT 1996 maria.kopyt@gmail.com

OPOLSKIE

328 Radosław KOŚCIÓŁEK 1976 rad.ko@op.pl
11 Marek ŁYSAKOWSKI 1950 mareklysakowski@onet.pl

PODLASKIE

56 Mieczysław BARANOWSKI 1961 mieczyslaw-baranowski@wp.pl

28 Bogusław BOGACEWICZ 1965 boxbo@wp.pl

18 Waldemar GRZEGORZEWSKI 1961 waldek1961@wp.pl

132 Raszyd JABŁOŃSKI (sędzia BE) 1964 raszyd@gmail.com

57 Romuald SIEMIENIUK 1963 semene23@wp.pl

46 Grażyna STEPANIUK 1967 grastep@poczta.onet.pl

WIELKOPOLSKIE

15 Piotr AGACIŃSKI (sędzia BE) 1951 piotr.agacinski@gmail.com

14 Agata GIERCZYK (sędzia BE) 1981 agatagierczyk@interia.pl

36 Leszek RORAT 1958 leszekrorat@gmail.com

312 Mateusz WRÓBEL (sędzia BE) 1996 mat123@poczta.onet.pl

302 Sebastian LASECKI 1978 sebeq2@wp.pl

ZACHODNIOPOMORSKIE

31 Zenon GIĘTKOWSKI 1951 zgietkowski@gmail.com
264 Dominik MAZURCZAK 1979 dominik.mazurczak@gmail.com

Krajowi Sędziowie Prowadzący

MAZOWIECKIE

390 Michał BARANOWSKI 1975 KL michal@mbaranowski.eu

OPOLSKIE

376 Waldemar ADAMSKI 1961 adwa@op.onet.pl
324 Sławomir PIECHNIK 1961 piechnik.s@interia.pl

PODKARPACKIE

391 Tomasz KORDEK 1973 t.kordek@wp.pl

PODLASKIE

369 Konrad BARANOWSKI 1993 konrad1010@o2.pl
407 Marek RADZISZEWSKI 1969 marek.rad@wp.pl
245 Dariusz SKOWROŃSKI 1959 zielonywasilkow@gmail.com

Państwowi Sędziowie Liniowi

DOLNOŚLĄSKIE

415 Robert BROJEK 1975 robert.brojek@wp.pl

468 Jagoda GOLDWASSER 1998 jagoda.goldwasser@gmail.com

120 Zbigniew GOLDWASSER 1966 tech@sksm.pl

35 Justyna KRYCH 1981 justynarorat@hotmail.com

351 Piotr KRYCH 1983 piotr.krych@gmail.com

KUJAWSKO-POMORSKIE

125 Piotr GRUDZINA 1968 pgrudzina@gmail.com

MAŁOPOLSKIE

381 Robert HODUR 1995 robert111195@interia.pl

378 Inna SEBOVA 1997 innasebova@gmail.com

348 Mariusz WÓJCIK 1973 neomedica4@gmail.com

MAZOWIECKIE

53 Wiesław CHROBOT 1956 wiesiek.chrobot@gmail.com
22 Marek CZAPLIŃSKI 1960 harcownik.mail@gmail.com
25 Marek IDZIKOWSKI 1956 mixdwa@gmail.com
400 Jacek KUTLA 1971 dnjck@wp.pl
383 Joanna MĄDRY 1967 madrasia@wp.pl
356 Łukasz ORZĘCKI 1975 jakubowo@poczta.onet.pl
33 Jacek PĘKACKI 1951 japen611@o2.pl
19 Tomasz ROGOWSKI 1978 trogowski19@gmail.com
421 Karolina SAŁACIŃSKA 1989 karolina.salacinskaa@gmail.com
393 Michał SKOWROŃSKI 1976 mskowronski@op.pl
420 Sebastian WIŚNIEWSKI 1981 wisnia.sebastian@gmail.com

OPOLSKIE

376 Waldemar ADAMSKI 1961 adwa@op.onet.pl
11 Marek ŁYSAKOWSKI 1950 mareklysakowski@onet.pl
324 Sławomir PIECHNIK 1961 piechnik.s@interia.pl

PODKARPACKIE

391 Tomasz KORDEK 1973 t.kordek@wp.pl

71 Andrzej RACHWAŁ 1961 uksorbitek@interia.pl

PODLASKIE

56 Mieczysław BARANOWSKI 1961 mieczyslaw-baranowski@wp.pl

18 Waldemar GRZEGORZEWSKI 1961 waldek1961@wp.pl

132 Raszyd JABŁOŃSKI 1964 raszyd@gmail.com

87 Adam OWCZARCZUK 1967 adam.owczarczuk@o2.pl

407 Marek RADZISZEWSKI 1969 marek.rad@wp.pl

57 Romuald SIEMIENIUK 1963 semene23@wp.pl

245 Dariusz SKOWROŃSKI 1959 zielonywasilkow@gmail.com

46 Grażyna STEPANIUK 1967 grastep@poczta.onet.pl

POMORSKIE

127 Łukasz KOMAR 1988 komarlukasz@interia.pl

ŚLĄSKIE

212 Waldemar BARTŁOMIEJCZYK 1966 waldemarbart@tlen.pl
38 Iwona BROKIENDAL 1964
347 Paweł GRABOWSKI 1971 pawel.grabowski@interia.eu
93 Jarosław OCIEPA 1962 jociepa@vp.pl

ŚWIĘTOKRZYSKIE

98 Krzysztof PIĄTEK 1967 krissfriday@wp.pl

WIELKOPOLSKIE

15 Piotr AGACIŃSKI 1951 piotr.agacinski@gmail.com

14 Agata GIERCZYK 1981 agatagierczyk@interia.pl

36 Leszek RORAT 1958 leszekrorat@gmail.com

312 Mateusz WRÓBEL 1996 mat123@poczta.onet.pl

302 Sebastian LASECKI 1978 sebeq2@wp.pl

ZACHODNIOPOMORSKIE

31 Zenon GIĘTKOWSKI 1951 zgietkowski@gmail.com
264 Dominik MAZURCZAK 1979 dominik.mazurczak@gmail.com
455 Katarzyna PIETRAS 1966 kpietras1@o2.pl

Sędziowie Zwykli

DOLNOŚLĄSKIE

300 Maciej GŁOŚNY 1991 maciej.glosny@gmail.com
416 Jacek SZYMCZAK 1994 jacekszymczak345@gmail.com

LUBELSKIE

289 Agnieszka MOŹDZIOCH 1992 amo92@wp.pl
288 Anna MOŹDZIOCH 1967 sm192@wp.pl
287 Sławomir MOŹDZIOCH 1968 sm192@wp.pl

LUBUSKIE

472 Blanka ALEKSANDROWICZ 2002 blanka.aleksandrowicz@wp.pl
456 Bogumiła ALEKSANDROWICZ 1979 bagnes.alex@wp.pl
457 Robert ALEKSANDROWICZ 1981 bad4all@wp.pl

ŁÓDZKIE

422 Rafał GRENDA 1976 rafal.grenda@ukskorona.pl
254 Jerzy KIKOSICKI 1959 jm.k@wp.pl
462 Arkadiusz KOŁODZIEJ 1991 arek.kolodziej713@interia.pl
269 Dariusz KOŁODZIEJ 1971 arek12@toya.net.pl

MAŁOPOLSKIE

500 Wojciech GALICA 1982 w.galica@wp.pl

504 Monika JAŹWIEC 1973 monika.jazwiec@gmail.com

441 Bartłomiej JUREK 1974 bjurek@onet.eu

490 Beata KŁOSOWSKA 1987 beataklosowska8@gmail.com

489 Beata KOT 1982 beata.kot82@gmail.com

507 Sebastian KOWALCZYK 1977 seba_k@poczta.fm

506 Bogusław KRYSIŃSKI 1977 bodzinek77@wp.pl

492 Tomasz SOPIARZ 1982 tsopiarz@tlen.pl

505 Rafał SUTOR 1976 sutorfu@gmail.com

508 Zbigniew SZCZERBA 1974 zbyszek@apollo.zakopane.pl

501 Klaudia WIŚNIOWSKA 2002 klaudia.wisniowska@vp.pl

502 Krzysztof WIŚNIOWSKI 1971 zakopianskazaba@gmail.com

509 509 Michał WIECZOREK 1983 wieczorny997@interia.pl 

MAZOWIECKIE

394 Patryk BUJNOWSKI 1998 patrykb98@wp.pl

481 Karolina JELIŃSKA 1993 karolinakowalska456@o2.pl

200 Piotr KRASKOWSKI 1989 krasek89@gmail.com

495 Błażej KRAWCZYK 2002 blazej2002@gazeta.pl

318 Krzysztof TATAJ 1962 tatajkrzysztof@gmail.com

483 Marta WATRAKIEWICZ 1996 marta.watrakiewicz@gmail.com

473 Małgorzata WILCZAK 2001 gosiaawilczak@gmail.com

485 Paweł WRONIEWICZ 1979 wroniewicz.pawel@gmail.com

488 Katarzyna ZIĘBIK 1971 katarzyna.ziebik@gmail.com

503 Nina ŻWAN 2002 nina6068zwan@gmail.com

OPOLSKIE

321 Mariusz KRUK 1974 dzulka2@op.pl
329 Edyta NOWAK-JASEK 1972 edyta.nj@o2.pl
424 Kamil MACIOŁEK 2000 g.maciolek@wp.pl

PODKARPACKIE

450 Tomasz BANDROWICZ 1977 malina05@gmail.com

447 Magdalena GOLENIA 2000 eka200@interia.pl

443 Mariola JURUSIK 2001 mariolka.jurusik@interia.pl

444 Jakub KUFEL 2000 jakub-kufel@wp.pl

460 Katarzyna PISKORZ 1982 uksarka@interia.pl

POMORSKIE

453 Zbigniew CZAJKA 1959 zbigniewczajka@op.pl

ŚLĄSKIE

363 Agnieszka OCIEPA 1970 aociepa@vp.pl

364 Natalia OCIEPA 1995 ociepan.2b@gmail.com

211 Małgorzata PIETRYJA 1985 gosiek116@wp.pl

ŚWIĘTOKRZYSKIE

478 Sebastian DULEMBA 1981 sebastian.dulemba@o2.pl

430 Wojciech LURZYŃSKI 2001 wojtek204@vp.pl

496 Krzysztof MAREK 2001 k.marek10@wp.pl

498 Dawid NARTOWSKI 1999 nartowskidawid6@gmail.com

433 Izabela PAJEK 1999 pajekiza@gmail.com

477 Roman SZUMIELEWICZ 1966 szumirom@op.pl

497 Marta TOMASZEWSKA 2002 marta795@onet.pl

476 Piotr ZIÓŁKOWSKI 1982 piotr@hotelparadiso.pl

WARMIŃSKO-MAZURSKIE

499 Łukasz FERSCHKE 1985 lukosz.ferschke@wp.pl

WIELKOPOLSKIE

491 Kamilla MALAK 1974 kalam74@op.pl

493 Joanna LASECKA 2002 j.lasecka58@gmail.com

494 Zbigniew ZIMNY 1986 zbigniewzimny@yahoo.co.uk

ZACHODNIOPOMORSKIE

252 Kacper BOBALA 1987 kbobala@wp.pl

471 Maciej KRUSZYŃSKI 2002 maciej.jkruszynski69@gmail.com

463 Dariusz SCHMIDT 1988 dariusz.schmidt@hotmail.com

465 Dominik ORZECHOWSKI 2001 orzechowskidominik2001@wp.pl