Wojewódzkie Związki

(lista Wojewódzkich Związków Badmintona – członków zwyczajnych PZBad)

Kluby

(lista klubów - członków zwyczajnych PZBad)

Zmiany danych odbywają się zgodnie z Regulaminem Członkostwa.
W razie potrzeby zmiany prosimy o maila na adres m.idzikowski@pzbad.pl

DOLNOŚLĄSKIE

300 Klub Sportowy Sporting Wrocław ul. Zagony 67 54-614 WROCŁAW 607465557 tk@kochamsport.pl

213 Klub Sportowy Badminton Kobierzyce Ślęza ul. Przystankowa 2 55-040 KOBIERZYCE 603911112 info@badminton-kobierzyce.pl

251 Akademia Sportu Victoria Kiełczów ul. Zielona 26 55-093 KIEŁCZÓW 602449159 kontakt@aswroclaw.pl  ; marcin.ociepa@aswroclaw.pl

286 Górowskie Stowarzyszenie Badmintona „Smecz” Góra ul. Podwale 24 56-200 GÓRA 504339255 smecz.gora@gmail.com

26 Klub Sportowy „Chojnik” Jelenia Góra ul. Zapolskiej 4/1 58-570 JELENIA GÓRA 509496914 sjomek@op.pl;ciadam@simet.com.pl

287 Klub Sportowy „Set” Szklarska Poręba ul. Czecha 17 58-580 SZKLARSKA PORĘBA 601883561 mcarek@interia.pl

257 Stowarzyszenie „Sport-Art.” Lubin ul. Pruzi 7 59-300 LUBIN 76 7496969 ewelinahaduch@gmail.com

29 Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 2 w Sobótce os. Robotnicze 2 55-050 SOBÓTKA 71 3162980 tech@sksm.pl

295 Uczniowski Klub Sportowy GOKiS Kąty Wrocławskie Gminny Ośrodek Kultury i Sportu ul. Zwycięstwa 55-080 KĄTY WROCŁAWSKIE 888991144 dhoszowski@gmail.com

306 Uczniowski Klub Sportowy „Maraton” Pisarzowice Pisarzowice 149 58-400 KAMIENNA GÓRA 695938467 monikakasprzykiewicz@wp.pl

165 Uczniowski Klub Sportowy „Smecz” Bogatynia ul. Chopina 16 59-920 BOGATYNIA 75 7732444 nowakstan@poczta.onet.pl

KUJAWSKO-POMORSKIE

7 Miejski Ludowy Klub Sportowy Solec Kujawski skr. poczt. 49 86-050 SOLEC KUJAWSKI 52 3873882 soleckalotka@wp.pl

252 Uczniowski Klub Sportowy „Start” Smólnik Smólnik 17 A 87-815 SMÓLNIK 607231939 sport@andrzejklodkowski.com

LUBELSKIE

239 Górnik Łęczna Spółka Akcyjna al. Jana Pawła II 13 21-010 ŁĘCZNA 81 7521740 badminton@gornik.leczna.pl

268 Klub Sportowy „Yonex Team” Lublin ul. Diamentowa 5/18 20-447 LUBLIN 518456101 info@badmintonlublin.pl

304 Uczniowski Klub Sportowy Akademia Badmintona Lublin ul. Sławin 77/2 20-828 LUBLIN 509265995 uksablublin@o2.pl

117 Uczniowski Klub Sportowy Ostrówek Ostrówek 154 21-013 PUCHACZÓW 81 7576485 badmintonleczna@poczta.onet.pl

279 Uczniowski Klub Sportowy „Orlik” Ludwin Ludwin 21 21-075 LUDWIN 668486449 marysia.bodzak@gmail.com

144 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „UKS 5” Chełm ul. Ogrodowa 73A 22-100 CHEŁM 517565563 worzan@wp.pl

195 Uczniowski Klub Sportowy „Amicus” Łopiennik Górny Gminny Ośrodek Kultury 22-351 ŁOPIENNIK GÓRNY dariusz-zawada@wp.pl

40 Uczniowski Klub Sportowy „Kiko” Zamość ul. Zamoyskiego 4 22-400 ZAMOŚĆ 84 6389500 sm192@wp.pl

309 Uczniowski Klub Sportowy „Dratovia-Dratów” Szkoła Podstawowa Dratów 83 21-075 LUDWIN 668486449 marysia.bodzak@gmail.com

LUBUSKIE

298 Sulęciński Klub Badmintona „Badminton4all” Sulęcin os. Kopernika 6F/8 69-200 SULĘCIN 603567559 skbb2015@wp.pl

37 Sulęcińskie Stowarzyszenie Badmintona os. Kopernika 7 69-200 SULĘCIN 500193965 badstowarzyszenie@gmail.com

21 Uczniowski Klub Sportowy „Iskra” Babimost ul. Żwirki i Wigury 3 66-110 BABIMOST 68 3512657 uksiskrababimost@gmail.com

169 Uczniowski Klub Sportowy „Siódemka” Świebodzin ul. Zachodnia 74a 66-200 ŚWIEBODZIN 68 4750986 glz7@wp.pl; gregory1962@wp.pl

ŁÓDZKIE

275 Klub Sportowy „Badminton dla wszystkich” Pabianice ul. 3 maja 8/3 95-200 PABIANICE 604253308 d.gawronska.popa@gmail.com

71 Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa w Łodzi ul. 6 sierpnia 69 90-645 ŁÓDŹ 669592634 azsum.lodz.bad@wp.pl

209 Stowarzyszenie Klub Sportów Rakietowych „Wolant – Łódź” ul. Szczecińska 87 91-222 ŁÓDŹ 42 6110935 wolant@wolant.org.pl

11 Kolejowy Klub Sportowy „Ruch” Piotrków Tryb. ul. Okrzei 1a/3 97-300 PIOTRKÓW TRYB. 692020830 danmar11@poczta.onet.pl

284 Uczniowski Klub Sportowy „Victoria” Łódź ul. Brzozowa 5/7 93-101 ŁÓDŹ 570787182 kontakt@fundacjaeis.pl

206 Uczniowski Klub Sportowy „Korona” Pabianice ul. Św. Jana 30-36 95-200 PABIANICE 536222042 rafal.grenda@ukskorona.pl

MAŁOPOLSKIE

13 Akademicki Związek Sportowy Kraków ul. Reymonta 17 30-059 KRAKÓW 12 6368897 hodur.krzysztof@poczta.fm

285 Klub Sportowy „Podgórze” Kraków ul. Dekerta 21 30-703 KRAKÓW 12 6565798 klubsportowypodgorze@wp.pl

305 Klub Sportowy Grzegórzecki al. Pokoju 16 31-564 KRAKÓW 606358855 grzegorzecki@grzegorzecki.pl

302 Uczniowski Klub Sportowy „Lider” Siercza Siercza 428 32-020 WIELICZKA 600470053 uks@sp-siercza.pl; zarzad.uks@gmail.com

47 Międzyszkolny Klub Sportowy „Centrum” Kraków al. Powstania Warszawskiego 6 31-549 KRAKÓW 12 4115866 pietruczuk@ksos.krakow.pl; majerska@op.pl

221 Uczniowski Klub Sportowy KSBad Kraków os. Tysiąclecia 18/70 31-606 KRAKÓW 694432198 ksbad@ksbad.pl

293 Uczniowski Klub Sportowy AB Kraków os. Akademickie 6/29 31-866 KRAKÓW 506121584 abkrak@wp.pl

110 Międzyszkolny Klub Sportowy „Spartakus” Niepołomice ul. 3 maja 23 32-005 NIEPOŁOMICE 12 2811085 badrob68@poczta.fm

299 Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej w Pleśnej Pleśna 228 33-171 PLEŚNA 888907605 marcin.warchol1@interia.pl

41 Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy „Junis” Szczucin ul. Kościuszki 30 33-230 SZCZUCIN 14 6436127 junis@onet.pl

297 Uczniowski Klub Sportowy „Cross” Tomice Tomice ul. Dworska 9A 34-100 WADOWICE 534224590 greg39@vp.pl

277 Uczniowski Klub Sportowy „Orły” przy SP nr 1 Zakopane ul. Orkana 6 34-500 ZAKOPANE 501669902 orlyzakopane@gmail.com

MAZOWIECKIE

254 Akademia Badmintona Roberta Mateusiaka Warszawa ul. Sarmacka 22/42 02-972 WARSZAWA 882871414 abrm@abrm.pl ; j.hankiewicz@abrm.pl

125 Akademicki Związek Sportowy Klub Uczelniany Uniwersytetu Warszawskiego ul. Krakowskie Przedmieście 24 00-325 WARSZAWA 22 5520453 azs@uw.edu.pl; annaciok@badmintomania.pl

98 Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Wojskowej Akademii Technicznej Warszawa ul. Kartezjusza 1 00-908 WARSZAWA 22 6839218 dlazajaca@tlen.pl

108 Ursusowskie Towarzystwo Sportowe „Akro-Bad” Warszawa ul. Sosnkowskiego 3 02-495 WARSZAWA 22 8671530 klub@akro-bad.mwx.pl ; zaksiu@op.pl

120 Środowiskowy Klub Badmintonowy „Harcownik” Warszawa, ul. Marzanny 6/41 02-649 WARSZAWA 793079514 harcownik.mail@gmail.com

243 WWL Badminton Club Marki ul. Wspólna 31a 05-260 MARKI 601812658 marek.rosa@onet.eu

187 Klub Sportowy „Hubertus” Zalesie Górne ul. Jelenich Rogów 25 05-540 ZALESIE GÓRNE601 398 798 kontakt@kshubertus.pl ; katarzyna.garbacka@gmail.com

282 Klub Sportowy Nadarzyn Rusiec ul. Osiedlowa 72 05-830 NADARZYN 535811717 klub@ksnadarzyn.pl

301 Jednorożecki Klub Badmintona „BadKurp” Stegna Stegna ul. Konwaliowa 15 06-323 JEDNOROŻEC 693076770 jkbbadkurp@gmail.com 23 Klub Sportowy „Masovia” Płock ul. Lenartowicza 19 09-407 PŁOCK 24 2686120 klub@ksmasovia.pl

23 Klub Sportowy „Masovia” Płock ul. Lenartowicza 19 09-407 PŁOCK 24 2686120 klub@ksmasovia.pl

249 Legia Warszawa Badminton ul. Bałuckiego 5/9 02-557 WARSZAWA 796202499 jan.rudzinski@wp.pl

112 Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka” Wesoła ul. Wschodnia 27a 05-075 WARSZAWA WESOŁA 664187424 uks2wesola@gmail.com; martyna.zmijewska1@gmail.com

72 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Victor” Warszawa ul. Cienista 44 05-077 WARSZAWA WESOŁA 501020770 victor@badminton.net.pl

223 Uczniowski Klub Sportowy „Badminton” Stare Babice ul. Warszawska 346 05-082 STARE BABICE 604717977 piotrpamieta@wp.pl

255 Międzyszkolny Klub Sportowy Ząbki ul. Parkowa 6 05-091 ZĄBKI 603939952 mmkrawczyk@wp.pl

106 Uczniowski Klub Sportowy „Milenium” Warszawa Leszek JAGODZIŃSKI ul. Żbikowska 30/40 05-820 PIASTÓW 501399480 j.jagodzinski@badminton.pl; darek@ziba.pl

95 Międzyszkolny Klub Sportowy Garwolin Jerzy RYBICKI ul. Jagodzińska 12/32 08-400 GARWOLIN 25 6822754 mks.garwolin@gmail.com

278 Uczniowski Klub Sportowy „Serw” Sierpc ul. Konstytucji 3 Maja 8 09-200 SIERPC 508380733 uks.serw@gmail.com

OPOLSKIE

202 Międzyszkolny Klub Sportowy w Strzelcach Opolskich ul. Kozielska 34 47-100 STRZELCE OPOLSKIE 77 4049411 mosstrzelce@interia.pl

34 Miejski Międzyszkolny Klub Sportowy Kędzierzyn-Koźle ul. Piastowska 3/9 47-200 KĘDZIERZYN-KOŹLE 77 4832132 tziolo@poczta.onet.pl

25 Ludowy Klub Sportowy „Technik” Głubczyce ul. Gdańska 28 48-100 GŁUBCZYCE 77 4853218 lkstechnik@interia.pl

245 Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Victoria” Domecko OSiR ul. Szkolna 18 46-070 KOMPRACHCICE 502569869 info@luks-victoria.pl

235 Uczniowski Klub Sportowy „Kłodnica” Kędzierzyn-Koźle ul. Szymanowskiego 19 47-206 KĘDZIERZYN-KOŹLE 77 4823672 uksklodnica@tlen.pl

238 BENINCA Uczniowski Klub Sportowy „Feniks” Kędzierzyn-Koźle ul. Powstańców 52 47-220 KĘDZIERZYN-KOŹLE 504626969 uksfeniks@onet.pl; dariusz.broj@gmail.com

PODKARPACKIE

54 Rzeszowski Klub Badmintona ul. Borowa 2 35-232 RZESZÓW 601339981 piotr.koterba@wp.pl

290 Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy „Badminton” Przemyśl ul. Wysockiego 24/17 37-700 PRZEMYŚL 698680234 paletkiprzemysl@interia.pl

283 Stowarzyszenie Inicjatyw Niezależnych „Galicja” Sędziszów Małopolski ul. Konopnickiej 5 39-120 SĘDZISZÓW MŁP. 504124638 marf_4@poczta.fm

16 Miejski Klub Sportowy „Stal” Nowa Dęba ul. Chopina 3 39-460 NOWA DĘBA 602861014 stalnowadeba@gmail.com

220 Uczniowski Klub Sportowy „Aktywna Piątka” Przemyśl ul. Konarskiego 7 37-700 PRZEMYŚL 798480788 uksaktywnapiatka@interia.pl

227 Uczniowski Klub Sportowy „Jagiellonka” Medyka Medyka 273 37-732 MEDYKA 507838901 t.kordek@wp.pl

153 Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Dubiecko ul. Przemyska 6 37-750 DUBIECKO 16 6512120 rpantola@poczta.onet.pl

232 Uczniowski Klub Sportowy „Arka” Umieszcz Umieszcz 12 38-204 TARNOWIEC 694 166 667 uksarka@interia.pl

240 Uczniowski Klub Sportowy „MixTeam” Sądkowa 93a 38-204 TARNOWIEC 661925555 k@orzechowicz.pl; ko@softin.pl

140 Uczniowski Klub Sportowy „Sokół” Ropczyce ul. Wyspiańskiego 10 39-100 ROPCZYCE 17 8533600 badropczyce@gmail.com; bartoszcurzytek@gmail.com

65 Uczniowski Klub Sportowy „Orbitek” Straszęcin Straszęcin 115 39-218 STRASZĘCIN uksorbitek@interia.pl

155 Uczniowski Klub Sportowy Badmintona „Volant” Mielec ul. Łąkowa 6 39-300 MIELEC 17 7881900 volant.mielec@poczta.fm

PODLASKIE

205 Klub Sportowy Białystok ul. Piłsudskiego 10 16-070 CHOROSZCZ lenkiewicz@polskibadminton.pl

15 Suwalski Klub Badmintona w Suwałkach ul. Zarzecze 26 16-400 SUWAŁKI 87 5667935 biuroskb@wp.pl

51 Uczniowski Klub Sportowy „Hubal” Białystok ul. Pietrasze 29 15-131 BIAŁYSTOK 85 6750451 hubal32@poczta.fm; sp32@um.bialystok.pl

131 Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Księżyno Księżyno ul. Szkolna 7 16-001 KLEOSIN 85 6632048 miroslawguzewicz@wp.pl

POMORSKIE

99 Miastecki Klub Badmintona „Lednik” Miastko ul. Długa 12/1 77-200 MIASTKO 661770912 marcinpietruszynski@o2.pl

312 Klub Sportowy Badminton Gdańsk ul. Cedrowa 31/21 80-126 GDAŃSK 721340137 kontakt@badmintongdansk.pl

260 Stowarzyszenie „Sportowa Politechnika” Gdańsk al. Zwycięstwa 12 80-219 GDAŃSK 695435109 pawel.krawczyk@pg.edu.pl; rafalkasprow@o2.pl

281 Klub Sportowy Badminton School w Gdyni ul. Świętojańska 47/4 81-391 GDYNIA 791109739 l.komar@szkolabadmintona.pl m.dynak@szkolabadmintona.pl 

250 Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka” Bytów ul. Domańskiego 13 77-100 BYTÓW 598222732 jsaldat@wp.pl

132 Uczniowski Klub Sportowy „Bursztyn” Gdańsk ul. Boguckiego 44 80-690 GDAŃSK 58 3080557 kenglander@op.pl

291 Uczniowski Klub Sportowy „Bliza” ul. Abrahama 16/17 84-120 WŁADYSŁAWOWO 58 6740441 zbigniewczajka@op.pl

ŚLĄSKIE

265 Akademicki Związek Sportowy Uniwersytetu Śląskiego Katowice ul. Bankowa 12 40-007 KATOWICE 32 3591997 azs@us.edu.pl ; ewa.wnuk@poczta.fm

216 Badmintonowy Klub Sportowy „Kolejarz” Katowice ul. Misjonarzy Oblatów 12 40-129 KATOWICE bkskolejarz@o2.pl

311 Częstochowska Akademia Badmintona ul. Palmowa 1/9 m. 22 42-208 CZĘSTOCHOWA 728496062 sba.maciej.ociepa@gmail.com

258 Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Lotka” gm. Olsztyn ul. Zielona 68 42-256 OLSZTYN 692625425 ulks.lotka@vp.pl

170 Badmintonowy Klub Sportowy „Kolejarz” Częstochowa Kol. Borek ul. Cicha 14 42-262 POCZESNA 503129654 tadeusz.brzozowski@o2.pl ; popenda_p@o2.pl

289 Ludowy Klub Sportowy „Śląsk” Koszęcin ul. Piaskowa 2 42-286 KOSZĘCIN 882066941 jozek.p@op.pl

4 Międzyszkolny Klub Sportowy „Dwójka” Blachownia ul. Bankowa 13 42-290 BLACHOWNIA 34 3268100 danutakorbel@tlen.pl

199 Społeczne Towarzystwo Badmintona „Energia” Lubliniec ul. Piłsudskiego 5 42-700 LUBLINIEC wachowscy5@wp.pl

244 Stowarzyszenie Beskidzki Klub Badmintona „Set” Mazańcowice Mazańcowice 703 43-391 MAZAŃCOWICE 607060384 bkb.set@gmail.com

150 Klub Sportowy „Wolant” Jaworzno ul. Krzywa 9/22 43-600 JAWORZNO 889447555 uks.wolant@wp.pl

270 Miejski Klub Sportowy Imielin ul. Hallera 37A 41-407 IMIELIN 793660393 mksimielin@gmail.com

133 Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” Częstochowa ul. Okólna 3/37 42-200 CZĘSTOCHOWA 600044316 pawelwisniewskigp@gmail.com

225 Uczniowski Klub Sportowy „Junior” Wrzosowa ul. Szkolna 4 42-263 WRZOSOWA 34 3275567 zswrzosowa@tlen.pl; jociepa@vp.pl

129 Uczniowski Klub Sportowy „Ząbkowice” Dąbrowa Górnicza al. Zwycięstwa 44 42-520 DĄBROWA GÓRNICZA 32 2640534 krupa38@wp.pl

288 Uczniowski Klub Hokeja Na Trawie „Ósemka” Tarnowskie Góry ul. Janasa 11 42-612 TARNOWSKIE GÓRY 601248624 ukhtosemka@op.pl

210 Uczniowski Klub Sportowy „Unia” Bieruń ul. Modrzewiowa 4 43-150 BIERUŃ 793660393 uksuniabierun@gmail.com

96 Uczniowski Klub Sportowy „Plesbad” Pszczyna ul. Bogedaina 1 43-200 PSZCZYNA 604056220 plesbad@poczta.onet.pl

ŚWIĘTOKRZYSKIE

292 Klub Sportowy „Tęcza-Społem” Kielce ul. Zagnańska 110 25-560 KIELCE 41 3316894 teczaspolem@o2.pl

12 Miejski Klub Sportowy „Orlicz” Suchedniów ul. Sportowa 5 26-130 SUCHEDNIÓW 603790530 mks.orlicz.suchedniow@gmail.com

294 Uczniowski Klub Sportowy „Wschodnia 12” Kielce ul. Wschodnia 12 25-426 KIELCE 512660743 ktwschodnia@o2.pl; bad.wschodnia@gmail.com

230 Uczniowski Klub Sportowy przy Zespole Szkół Mechanicznych Kielce ul. Jagiellońska 32 25-608 KIELCE 41 3452623 zsmech.kielce@gmail.com

218 Uczniowski Klub Sportowy „Sparta” Daleszyce ul. Sienkiewicza 11B 26-021 DALESZYCE 41 3020702 ukssparta2000@o2.pl

226 Uczniowski Klub Sportowy Morawica ul. Szkolna 4 26-026 MORAWICA 41 3114510 zpomor@interia.pl; hakowalscy@wp.pl

262 Uczniowski Klub Sportowy „Tęcza” Zagnańsk ul. Turystyczna 59 26-050 ZAGNAŃSK 501277784 anka.z21@wp.pl

159 Uczniowski Klub Sportowy „Nike” Suchedniów ul. Ogrodowa 12 26-130 SUCHEDNIÓW 41 2543034 ssp1suchedniow@tlen.pl

229 Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” Końskie ul. Armii Krajowej 2 26-200 KOŃSKIE 693093004 jedrasmarek@wp.pl

WARMIŃSKO-MAZURSKIE

18 Koleżeński Klub Sportowy „Warmia” Olsztyn al. Sybiraków 36 10-236 OLSZTYN 89 5260637 kleja2@op.pl

296 Stowarzyszenie „Rakiety” Olsztyn ul. Puszkina 24/46 10-295 OLSZTYN 881666880 badminton@rakiety.olsztyn.pl

163 Klub Sportowy Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytet Warmińsko-Mazurski Olsztyn ul. Prawocheńskiego 7 10-720 OLSZTYN 89 5245237 uwm.olsztyn@azs.pl ; kleja2@op.pl

83 Szkolny Ludowy Klub Sportowy „Tramp” Orneta ul. Warmińska 46 11-130 ORNETA 55 2420045 zbigniewmatula@wp.pl

WIELKOPOLSKIE

303 Stowarzyszenie CT Arena Hawel Academy Poznań ul. Reymonta 35 60-791 POZNAŃ 667825873 rafal@badmintonhawel.pl ; mariola@badmintonhawel.pl

38 Puszczykowskie Towarzystwo Sportowe ul. Wysoka 1 62-040 PUSZCZYKOWO 697695723 pts@ptspuszczykowo.pl

203 Ostrowskie Towarzystwo Badmintona „Lotka” Ostrów Wlkp. ul. Harcerska 5/4 63-400 OSTRÓW WLKP. 602298404 info@lotka.idsl.pl

222 Klub Badmintonowy VOL-TRICK Kępno Kliny 16 63-600 KĘPNO 695649811 kb.voltrick@gmail.com

264 Uczniowski Klub Sportowy „Przemysł” Poznań ul. Krakowska 10 61-889 POZNAŃ 600947701 bartqq09@wp.pl

68 Uczniowski Klub Sportowy „Orkan” Przeźmierowo ul. Kościelna 46/48 62-081 PRZEŹMIEROWO 61 8162215 uksorkan@vp.pl

253 Uczniowski Klub Sportowy Baranowo Baranowo ul. Wypoczynkowa 93 62-081 PRZEŹMIEROWO 608367919 m.swierczynski@wp.pl; marswierczynska@wp.pl

233 Uczniowski Klub Sportowy „Kopernik” Słupca ul. Armii Krajowej 27 62-400 SŁUPCA 63 2751662 wojthaw@poczta.onet.pl

84 Uczniowski Klub Sportowy MTB „Smecz” Konin ul. Sosnowa 16 62-510 KONIN 63 2433488 kinex@kinex.com

196 Uczniowski Klub Sportowy „Iskra” Sarbice Sarbice 4 62-731 PRZYKONA 63 2791178 spigsarbice@gmail.com

248 Uczniowski Klub Sportowy „Gawra” Niedźwiedź Niedźwiedź 18 63-500 OSTRZESZÓW 62 7320652 niedzwiedz.sekretariat@wp.pl

307 Uczniowski Klub Sportowy „Tornado” Donaborów Donaborów 91 63-604 BARANÓW 502386883 reni04.wp@wp.pl

280 Uczniowski Klub Sportowy „Kometka” Jastrowie ul. Mickiewicza 7/2 64-915 JASTROWIE 512576427 redzim@interia.pl

308 Uczniowski Klub Sportowy „PowerBad” przy III LO w Gnieźnie ul. Piaskowa 20 62-040 PUSZCZYKOWO 607948588 m.szkudlarczyk@powerbad.com

ZACHODNIOPOMORSKIE

174 Fundacja Klub Badmintona Polanów ul. Domowa 14 77-200 MIASTKO 668595873 mkp.miastko@wp.pl

168 Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Krokus” Góralice Góralice 108A 74-510 TRZCIŃSKO ZDRÓJ 91 4148014 lukskrokus@wp.pl

310 Uczniowski Klub Sportowy Olimpionik Lipiany Derczewo ul. Myśliborska 9 74-300 Myślibórz 606363626 autopolkap@op.pl

107 Uczniowski Klub Sportowy „Kometa” ul. Parkowa 11 76-004 SIANÓW 600499036 kowal1997@wp.pl

130 Uczniowski Klub Sportowy Ośrodka Sportu i Rekreacji „Badminton” Sławno pl. Sportowy 1 76-100 SŁAWNO 59 8107565 riscomputers@gmail.com; krzysztofmichalik@wp.pl

Baza danych

Zaloguj się do Bazy Danych Polskiego Związku Badmintona i znajdź potrzebne informacje!