Kalendarz wszystkich imprez

3 września – 6 września

Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików (IMPM)

Miejsce: Bieruń

WIĘCEJ

5 września

Pożegnanie lata Grand Prix Amatorów + Singiel PRO

Miejsce: Kraków

WIĘCEJ

6 września

Grad Prix Dzieci (U9, U11, U13, U15)

Miejsce: Kraków

WIĘCEJ

6 września

Jesienny Powrót do Gry

Miejsce: Józefosław

WIĘCEJ

8 września

Eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w badmintonie woj. łódzkie i świętokrzyskie (Strefa E)

Miejsce: Pabianice

WIĘCEJ

11 września – 13 września

Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców (MMP/IMPJ)

Miejsce: Białystok

WIĘCEJ

12 września

Turniej Zamknięcia Sezonu Victor Ząbki Grand Prix

Miejsce: Ząbki

WIĘCEJ

12 września – 13 września

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM), Eliminacje OOM

Miejsce: Głubczyce, Solec Kuj., Straszęcin, Zielonka, Sianów, Kiełczów

WIĘCEJ – strefa G

WIĘCEJ Eliminacje OOM – strefa B

WIĘCEJ – strefa H

WIĘCEJ – strefa C

WIĘCEJ – strefa A

WIĘCEJ – strefa D

12 września – 13 września

VIII Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w badmintonie

Miejsce: Suchedniów

WIĘCEJ

13 września

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Miejsce: Ludwin

WIĘCEJ

13 września

YONEX X Mistrzostwa Polski Amatorów

Miejsce: Zielonka

WIĘCEJ

17 września – 20 września

56. Indywidualne Mistrzostwa Polski (IMP)

Kategoria: Elita

Miejsce: Białystok

WIĘCEJ

18 września – 19 września 2020

Parabadminton: II Polish Open Baukrane Zakopane 2020

WIĘCEJ

19 września

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM)

Miejsce: Solec Kujawski

WIĘCEJ – strefa B 

19 września

Mistrzostwa Podkarpacia w badmintonie

Miejsce: Żyraków

Kategorie: Open, U9, U11, U13, U15, U17

WIĘCEJ

25 września – 27 września

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (IMPJM)

Miejsce: Łęczna

WIĘCEJ

26 września – 27 września

Turniej Seniorów Ośno Lubuskie

Miejsce: Ośno Lubuskie

Kategoria: Seniorzy

WIĘCEJ

27 września – 4 października

2020 European Senior Championships (PRZEŁOŻONE)

WIĘCEJ

1 października – 4 października

Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych (IMPMM)

Miejsce: Głubczyce

WIĘCEJ

6 października – 11 października 2020

Parabadminton: Mistrzostwa Europy Dublin 2020

WIĘCEJ

ODWOŁANY

9 października – 11 października

Otwarte Grand Prix (GE)

Kategoria: Elita

Miejsce: Bieruń

WIĘCEJ

9 października – 11 października

Turniej Juniorów Mł., Młodzików i Młodzików Mł.

Miejsce: Bieruń

WIĘCEJ

10 października – 11 października

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych (KTJM/KTM/KTMM)

Miejsce: Miastko

WIĘCEJ

10 października – 11 października

Turniej Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych

Miejsce: Straszęcin

WIĘCEJ

16 października – 18 października

Grand Prix Juniorów i Młodzików (GPJ/GPM)

Miejsce: Warszawa

WIĘCEJ

17 października – 18 października

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych (KTJM/KTMM)

Miejsce: Słupsk

WIĘCEJ

17 października – 18 października

Memoriał Andrzeja Janeckiego (KTJM)

Miejsce: Warszawa

WIĘCEJ

23 października – 25 października

Grand Prix Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych (GPJM/GPMM)

Miejsce: Sianów

WIĘCEJ

29 października – 7 listopada

2020 European Junior Championships | Miejsce: Lahti (Finlandia)

WIĘCEJ

 

7 listopada – 8 listopada

Krajowy Turniej Młodzików i Młodzików Młodszych

Miejsce: Wrzosowa

WIĘCEJ

7 listopada – 8 listopada

Krajowy Turniej Młodzików i Młodzików Młodszych

Miejsce: Polanów

WIĘCEJ

7 listopada – 8 listopada

Turniej Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych (KTJM/KTM/KTMM)

Miejsce: Straszęcin

WIĘCEJ

13 listopada – 15 listopada

XX Mazovia Junior Cup

Grand Prix Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych (GPJM/GPMM)

Miejsce: Marki

WIĘCEJ

21 listopada – 22 listopada

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych (KTJM/KTM/KTMM)

Miejsce: Miastko

WIĘCEJ

21 listopada – 22 listopada

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych (KTJM/KTM/KTMM)

Miejsce: Straszęcin

WIĘCEJ

28 listopada – 29 listopada

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych

Miejsce: Gdynia

WIĘCEJ

27 listopada – 29 listopada

Grand Prix Juniorów i Młodzików (GPJ/GPM)

Miejsce: Bieruń

WIĘCEJ

4 grudnia – 6 grudnia

Grand Prix Polski J, JM, M, MM (GPPJ, GPPJM, GPPM, GPPMM)

Miejsce: Bieruń

WIĘCEJ

12 grudnia – 13 grudnia

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych

Miejsce: Solec Kuj.

WIĘCEJ

12 grudnia – 13 grudnia

Krajowy Turniej Juniorów i Młodzików

Miejsce: Ząbki

WIĘCEJ

12 grudnia – 13 grudnia

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych

Miejsce: Straszęcin

WIĘCEJ

18 grudnia – 20 grudnia

Drużynowe Mistrzostwa Polski kategorii wiekowych (DMPJ/JM/M/MM)

Miejsce: Białystok

WIĘCEJ

16 lutego – 20 lutego

European Mixed Team Championships

Miejsce: Vantaa (Finlandia)

WIĘCEJ

27 kwietnia – 2 maja

2021 European Championships

Miejsce: Kijów (Ukraina)

WIĘCEJ

21 – 25 czerwca

European Club Championships

Miejsce: Białystok (Polska)

WIĘCEJ

brak terminu

2021 European Senior Championships (Zadar, Chorwacja) 

WIĘCEJ