Polski Związek Badmintona poszukuje osoby na stanowisko Dyrektora Lotto Ekstraligi Badmintona

Zakres obowiązków:

  1. Przygotowanie wieloletniego planu rozwoju Lotto Ekstraligi Badmintona
  2. Pozyskanie do projektu sponsorów, władz samorządowych, partnerów
  3. Pomoc wielopłaszczyznowa klubom występującym w Ekstralidze
  4. Rozwój w zakresie marketingu, komunikacji, mediów
  5. Nadzór nad organizacjami poszczególnych kolejek Ekstraligii
  6. Organizacja kolejki finałowej
  7. Realizacja przyjętego planu

Wymagania:

  1. Doświadczenie w projektach sportowych
  2. Doświadczenie w relacjach B2B
  3. Zdolności negocjacyjne i interpersonalne
  4. Umiejętność budowania celów, strategi i ich realizacja na poziomie zarządczym

Oferujemy:

  1. Samodzielne stanowisko
  2. Możliwość rozwoju i realizacji planów
  3. Atrakcyjne warunki współpracy

Aplikacje prosimy kierować na adres mailowy sekretariat@pzbad.pl umieszczając w tytule wiadomości „DYREKTOR LOTTO EKSTRALIGI” lub pocztą tradycyjną na adres Polskiego Związku Badmintona: ul. Zgrupowania AK „Kampinos” 2
01-943 Warszawa.

Na aplikacje czekamy do 15 sierpnia 2023 roku.