Polski Związek Badmintona poszukuje osoby na stanowisko Koordynatora Wydarzeń Sportowych

Twój zakres obowiązków:

1. Pomoc w przygotowaniu działań operacyjnych związanych z wydarzeniami PZBad

a. Wydarzenia sportowe

b. Rozgrywki Ekstraligi i I Ligi Badmintona

c. Wydarzenia pozasportowe (konferencje prasowe, zjazdy)

2. Współtworzenie planów i harmonogramów działań

3. Przygotowywanie zapytań ofertowych, komunikacja z kontrahentami

4. Weryfikacja i raportowanie realizacji działań kontrahentów

5. Pomoc w koordynacji i realizacji działań marketingowych dla sponsorów i partnerów PZBad.

6. Pomoc w zbieraniu, weryfikacji i archiwizacji dokumentacji z realizacji zadań / wydarzeń

7. Tworzenie dokumentacji i prezentacji dotyczących wydarzeń

8. Współpraca z działem marketingu oraz stały kontakt z zewnętrznymi organizatorami turniejów i innych wydarzeń w zakresie wypełnienia zobowiązań wynikających z umów ze sponsorami i partnerami PZBad.

9. Pomoc w organizacji konferencji prasowych i innych wydarzeń pozasportowych organizowanych przez PZBad.

10. Uczestnictwo w turniejach i innych wydarzeniach organizowanych lub zarządzanych przez PZBad

11. Pomoc w obsłudze wyjazdów i zgrupowań zawodników i kadry towarzyszącej.

Nasze wymagania:

1. Posiadasz orientację w tematyce będącej przedmiotem działalności PZBad – mile widziane zainteresowanie i pasja do sportu.

2. Posiadasz pewne doświadczenie w organizacji wydarzeń, lub czujesz się dobrym organizatorem

3. Masz umiejętność wszechstronnego działania

4. Jesteś kreatywny i posiadasz umiejętność planowania i priorytetyzacji zadań.

5. Cechuje cię dokładność i dobra organizacja pracy.

6. Potrafisz pracować pod presją czasu i elastycznie reagujesz na nieprzewidziane sytuacje.

7. Jesteś osobą komunikatywną i masz umiejętność pracy w zespole, przy jednoczesnej samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań.

8. Biegle obsługujesz komputer w zakresie Pakietu Office.

9. Umiesz dokumentować swoje działania i nie masz obawy przed praca administracyjną

10. Posiadasz prawo jazdy.

Mile widziane:

1. Doświadczenie na podobnym stanowisku.

2. Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1).

Oferujemy:

1. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną uzgodnioną formę zatrudnienia.

2. Pracę w systemie biurowym lub uzgodnionym hybrydowym (minimum 50% na terenie biura) oraz akcyjnie podczas turniejów i wydarzeń PZBad.

3. Niezbędne narzędzia do pracy.

4. Pracę w przyjaznej atmosferze w kilkuosobowym zespole.

5. Możliwość realizowania ciekawych projektów.

Oferty z dołączonym CV, zdjęciem i listem motywacyjnym proszę kierować na adres mailowy: sekretariat@pzbad.pl