Turnieje w Polsce

10 września – 13 września

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (U23) 

Miejsce: Białystok

Roczniki: 1997-2002

WIĘCEJ

17 września – 20 września

56. Indywidualne Mistrzostwa Polski (IMP)

Kategoria: Elita

Miejsce: Białystok

WIĘCEJ

9 października – 11 października

Otwarte Grand Prix (GE)

Kategoria: Elita

WIĘCEJ

11 września – 13 września

Mistrzostwa Polski Juniorów

Miejsce: Białystok

Roczniki: 2002 i później

WIĘCEJ

16 października – 18 października

Grand Prix Juniorów (GPJ)

Miejsce: Warszawa

Roczniki: 2002 i później

WIĘCEJ

27 listopada – 29 listopada

Grand Prix Juniorów (GPJ)

Roczniki: 2002 i później

Miejsce: Bieruń

WIĘCEJ

4 grudnia – 6 grudnia

Grand Prix Polski Juniorów (GPPJ)

Roczniki: 2002 i później

WIĘCEJ

18 grudnia – 20 grudnia

Drużynowe Mistrzostwa Polski kategorii wiekowych

Kategoria: Juniorzy (DMPJ)

Miejsce: Białystok

Roczniki: 2002 i później

WIĘCEJ

8 września

Eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w badmintonie woj. łódzkie i świętokrzyskie (Strefa E)

Miejsce: Pabianice

WIĘCEJ

11 września – 13 września

Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców (MMP/IMPJ)

Miejsce: Białystok

WIĘCEJ

12 września – 13 września

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM), Eliminacje OOM

Miejsce: Głubczyce, Solec Kuj., Straszęcin, Zielonka, Sianów, Kiełczów

WIĘCEJ – strefa G

WIĘCEJ Eliminacje OOM – strefa B

WIĘCEJ – strefa H

WIĘCEJ – strefa C

WIĘCEJ – strefa A

WIĘCEJ – strefa D

25 września – 27 września

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (IMPJM)

Miejsce: Łęczna

WIĘCEJ

9 października – 11 października

Turniej Juniorów Mł

Miejsce: Bieruń

WIĘCEJ

10 października – 11 października

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych (KTJM/KTM/KTMM)

Miejsce: Miastko

WIĘCEJ

10 października – 11 października

Turniej Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych

Miejsce: Straszęcin

WIĘCEJ

17 października – 18 października

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych (KTJM/KTMM)

Miejsce: Słupsk

WIĘCEJ

17 października – 18 października

Memoriał Andrzeja Janeckiego (KTJM)

Miejsce: Warszawa

WIĘCEJ

23 października – 25 października

Grand Prix Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych (GPJM/GPMM)

Miejsce: Sianów

WIĘCEJ

7 listopada – 8 listopada

Turniej Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych (KTJM/KTM/KTMM)

Miejsce: Straszęcin

WIĘCEJ

13 listopada – 15 listopada

XX Mazovia Junior Cup

Grand Prix Juniorów Młodszych (GPJM)

Miejsce: Marki

Roczniki: 2004 i później

WIĘCEJ

21 listopada – 22 listopada

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych (KTJM)

Miejsce: Miastko

Roczniki: 2004 i później

WIĘCEJ

21 listopada – 22 listopada

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych (KTJM/KTM/KTMM)

Miejsce: Straszęcin

WIĘCEJ

28 listopada – 29 listopada

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych

Miejsce: Gdynia

WIĘCEJ

4 grudnia – 6 grudnia

Grand Prix Polski J, JM, M, MM (GPPJ, GPPJM, GPPM, GPPMM)

Miejsce: Bieruń

WIĘCEJ

12 grudnia – 13 grudnia

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych

Miejsce: Solec Kuj.

WIĘCEJ

12 grudnia – 13 grudnia

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych

Miejsce: Straszęcin

WIĘCEJ

18 grudnia – 20 grudnia

Drużynowe Mistrzostwa Polski kategorii wiekowych (DMPJ/JM/M/MM)

Miejsce: Białystok

WIĘCEJ

3 września – 6 września

Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików (IMPM)

Miejsce: Bieruń

WIĘCEJ

8 września

Eliminacje Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży | Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w badmintonie woj. łódzkie i świętokrzyskie (Strefa E)

Miejsce: Pabianice

WIĘCEJ

12 września – 13 września

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM), Eliminacje OOM

Miejsce: Głubczyce, Solec Kuj., Straszęcin, Zielonka, Sianów, Kiełczów

WIĘCEJ – strefa G

WIĘCEJ Eliminacje OOM – strefa B

WIĘCEJ – strefa H

WIĘCEJ – strefa C

WIĘCEJ – strefa A

WIĘCEJ – strefa D

13 września

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Miejsce: Ludwin

WIĘCEJ

19 września

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (MMM)

Miejsce: Solec Kujawski

WIĘCEJ – strefa B 

9 października – 11 października

Turniej Juniorów Mł., Młodzików i Młodzików Mł.

Miejsce: Bieruń

WIĘCEJ

10 października – 11 października

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych (KTJM/KTM/KTMM)

Miejsce: Miastko

WIĘCEJ

10 października – 11 października

Turniej Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych

Miejsce: Straszęcin

WIĘCEJ

16 października – 18 października

Grand Prix Juniorów i Młodzików (GPJ/GPM)

Miejsce: Warszawa

WIĘCEJ

7 listopada – 8 listopada

Krajowy Turniej Młodzików i Młodzików Młodszych

Miejsce: Wrzosowa

WIĘCEJ

7 listopada – 8 listopada

Krajowy Turniej Młodzików i Młodzików Młodszych

Miejsce: Polanów

WIĘCEJ

7 listopada – 8 listopada

Turniej Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych (KTJM/KTM/KTMM)

Miejsce: Straszęcin

WIĘCEJ

13 listopada – 15 listopada

XX Mazovia Junior Cup

Grand Prix Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych (GPJM/GPMM)

Miejsce: Marki

WIĘCEJ

21 listopada – 22 listopada

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych (KTJM/KTM/KTMM)

Miejsce: Straszęcin

WIĘCEJ

21 listopada – 22 listopada

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych (KTJM/KTM/KTMM)

Miejsce: Miastko

WIĘCEJ

27 listopada – 29 listopada

Grand Prix Juniorów i Młodzików (GPJ/GPM)

Miejsce: Bieruń

WIĘCEJ

4 grudnia – 6 grudnia

Grand Prix Polski J, JM, M, MM (GPPJ, GPPJM, GPPM, GPPMM)

Miejsce: Bieruń

WIĘCEJ

12 grudnia – 13 grudnia

Krajowy Turniej Juniorów i Młodzików

Miejsce: Ząbki

WIĘCEJ

12 grudnia – 13 grudnia

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych

Miejsce: Straszęcin

WIĘCEJ

18 grudnia – 20 grudnia

Drużynowe Mistrzostwa Polski kategorii wiekowych (DMPJ/JM/M/MM)

Miejsce: Białystok

WIĘCEJ

1 października – 4 października

Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych (IMPMM)

Miejsce: Głubczyce

WIĘCEJ

9 października – 11 października

Turniej Juniorów Mł., Młodzików i Młodzików Mł.

Miejsce: Bieruń

WIĘCEJ

10 października – 11 października

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych (KTJM/KTM/KTMM)

Miejsce: Miastko

WIĘCEJ

10 października – 11 października

Turniej Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych

Miejsce: Straszęcin

WIĘCEJ

17 października – 18 października

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych (KTJM/KTMM)

Miejsce: Słupsk

WIĘCEJ

23 października – 25 października

Grand Prix Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych (GPJM/GPMM)

Miejsce: Sianów

WIĘCEJ

7 listopada – 8 listopada

Krajowy Turniej Młodzików i Młodzików Młodszych

Miejsce: Wrzosowa

WIĘCEJ

7 listopada – 8 listopada

Krajowy Turniej Młodzików i Młodzików Młodszych

Miejsce: Polanów

WIĘCEJ

7 listopada – 8 listopada

Turniej Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych (KTJM/KTM/KTMM)

Miejsce: Straszęcin

WIĘCEJ

13 listopada – 15 listopada

XX Mazovia Junior Cup

Grand Prix Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych (GPJM/GPMM)

Miejsce: Marki

WIĘCEJ

21 listopada – 22 listopada

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych (KTJM/KTM/KTMM)

Miejsce: Miastko

WIĘCEJ

21 listopada – 22 listopada

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych (KTJM/KTM/KTMM)

Miejsce: Straszęcin

WIĘCEJ

28 listopada – 29 listopada

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych

Miejsce: Gdynia

WIĘCEJ

4 grudnia – 6 grudnia

Grand Prix Polski J, JM, M, MM (GPPJ, GPPJM, GPPM, GPPMM)

Miejsce: Bieruń

WIĘCEJ

12 grudnia – 13 grudnia

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych

Miejsce: Solec Kuj.

WIĘCEJ

12 grudnia – 13 grudnia

Krajowy Turniej Juniorów Młodszych, Młodzików i Młodzików Młodszych

Miejsce: Straszęcin

WIĘCEJ

18 grudnia – 20 grudnia

Drużynowe Mistrzostwa Polski kategorii wiekowych

Kategoria: Młodzicy Młodsi (DMPMM)

Miejsce: Białystok

Roczniki: 2002 i później

WIĘCEJ