Aktualności

Wyniki Polish International 2021

Polish 2021 International oficjalnie dopiegł końca

Od godziny 15:00  trwały finały podczas których kibicować mogliśmy Pawłowi Smilowskiemu wraz z Wiktorią Adamek którzy niestety zajęli drugie miejsce przegrywając z Francuzami Williamem VILLEGEREM i Anne TRAN 21-15; 21-17.

Pozostałe wyniki gier finałowych:

Pojedyncza męska
Kiran GEORGE po przegranym pierwszym secie w dwóch kolejnych rozgromiła i wygrał z Jia Heng Jason TEH 13-21; 21-14; 21-13

Pojedyncza damska
Yue Yann Jaslyn HOOI w dwóch setach z bardzo dużą przewagą 21-11; 21-9 wygrała z Samiya Imad FAROOQUI

Podwójna męska:
Rory EASTON i Zach RUSS po wygranej w półfinałach z ogromną przewagą punktową , przegrali w finale z Ishaan BHATNAGAR i Sai Pratheek K po zaciętej rywalizacji 21-18, 27-25

Podwójna damska:
Margot LAMBERT i Anne TRAN z bardzą dużą przewagą wygrały w dwóch setach z Treesa JOLLY i Gayatri Gopichand PULLELA 21-10; 21-18

Podwójna mieszana:
Paweł Smilowski wraz z Wiktorią Adamek zostali pokonani przez Williama VILLEGEREM i Anne TRAN 21-15; 21-17