Aktualności

Wyniki Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców w Suwałkach

W dniach 11-13 czerwca odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców.

W całym turnieju udział wzięło koło 150 zawodników i zawodniczek z całego kraju. Całość rozegrana została na Hali Sportowej OSiR w Suwałkach.

SPOTKANIA FINAŁOWE:

Poj. mężczyzn

– Szymon STOKFISZ zmierzył się z Tymoteuszem MALIK wygrywając w dwóch setach: 21-12; 21-9

Poj. kobiet

– Wiktoria DĄBCZYŃSKA w dwóch setach rozgromiła  Annę DUDE:   21-12:21-9

Podw. mężczyzn

Michał SOBOLEWSKI i Adam SZOLC po zaciętym pojedynku z  Maciej em MATUSZEM i Wiktorem TRECKIM wygrali: 21-19; 11-21; 21-17

Podw. kobiet

-Paulina HANKIEWICZ i Dominika KWAŚNIK wygrały po wycofaniu się z meczu Wiktorię ADAMEK i Karolinę SZUBERT 12-21; 22-22; Retired

Mieszana

-Paweł ŚMIŁOWSKI wraz z  Wiktorią ADAMEK po nieudanym pierwszym secie, w dwóch następnych rozgromili  Roberta CYBULSKIEGO  i Magdalenę ŚWIERCZYŃSKĄ: 14-21; 21-17; 21-16

Poj. juniorów

-Mikołaj SZYMANOWSKI pokonał Andrzeja NICZYPORUKA:  21-14; 21-10

Poj. juniorek

Anastasiya KHOMICH  w drugim bardzo wyrównanym secie pokonała ostatecznie Zuzannę JANKOWSKĄ: 21-16; 21-18

Podw. juniorów

-Filip WIERCIŃSKI i Mikołaj WRZALIK w dwóch dość wyrównanych setach pokonali  Kacpera GÓRNIAKA i Piotra HEINKE:  21-17; 21-18

Podw. juniorek

-Anastasiya KHOMICH i Ulyana VOLSKAYA w drugim oraz trzecim secie pokonały rywalki  Zuzannę JANKOWSKĄ oraz Zofię TOMCZAK:  21-23; 21-13; 21-15

Mieszana juniorów

-Mikołaj WRZALIK i Dominika CHOJNACKA pod dużej przewadze w secie pierwszym oraz zaciętym secie drugim wygrali z  Piotrem HEINKE
 Darią ZIMNOL:  21-16; 21-19