Aktualności

Wyniki OOM Łódzkie 2021

Przedstawiamy wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Cały turniej odbywał  w dniach 27-29.06.2021 w Hali OSiR Relax 97-300 Piotrków Trybunalski ul. Stefana Batorego 8, na 4 boiskach. Transmisja live ze wszystkich kortów odbywała się na Youtube – kanał Badminton Polska.

Spotkania finałowe :

Podwójna kobiet

Anna CZUCHRA i Julia PIWOWAR po przegranym pierwszym secie w dwóch kolejnych wygrały  z  Marta STYCZYŃSKĄ i Aleksandra WĘSŁAWOWICZ   : 23-25 ; 21-15 ; 21-11

Podwójna mężczyzn

Maksymilian DANIELAK oraz  Dawid PERKOWSKI po bardzo udanym pierwszym secie w kolejnym odnieśli zwycięstwo w grze z Bartoszem KRAJEWSKIEM  i  Dominikiem  KWINTA: 21-9; 21-17

Pojedyncza kobiet

Joanna PODEDWORNY w dwóch setach pokonała Julię PIWOWAR  : 21-11 ;21-19

Pojedyncza mężczyzn

Dominik KWINTA w zaskakujący sposób z ogromną przewagą punktową pokonał Maksymiliana DANIELAKA : 21-8; 21-10

Mieszana

Arkadiusz DYDYŃSKIJulia STANKIEWICZ po porażce w bardzo wyrównanym pierwszym secie w dwóch kolejnych zdominowali Piotra LISZKE i  Joannę PODEDWORNY : 20-22; 21-18;  22-20