Polski Związek Badmintona poszukuje osoby na stanowisko Specjalista w biurze PZBad.

Twój zakres obowiązków:

  1. Organizacja wyjazdów, zgrupowań i szkoleń Kadry Narodowej PZBad
  2. Organizacja wyjazdów pracowników PZBad w delegacje służbowe
  3. Bieżąca obsługa wniosków do MSiT (zbieranie wkładów merytorycznych i finansowych, komunikacja z MSit)
  4. Rozliczanie wniosków MSiT we współpracy z merytorykiem
  5. Obsługa sekretariatu
  6. Przygotowywanie zaświadczeń o wynikach sportowych i klasach
  7. Działania organizacyjne związane z wydarzeniami sportowymi

Nasze wymagania:

  1. Posiadasz orientację w tematyce będącej przedmiotem działalności PZBad – mile widziane zainteresowanie i pasja do sportu.
  2.  Cechuje cię dokładność i dobra organizacja pracy.
  3. Potrafisz pracować pod presją czasu i elastycznie reagujesz na nieprzewidziane sytuacje.
  4. Jesteś osobą komunikatywną i masz umiejętność pracy w zespole, przy jednoczesnej samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań.
  5. Biegle obsługujesz komputer w zakresie Pakietu Office.
  6. Umiesz dokumentować swoje działania i nie masz obawy przed praca administracyjną
  7. Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1).

Mile widziane:

  1. Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  2. prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  1. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną uzgodnioną formę zatrudnienia.
  2. Pracę stacjonarną
  3. Niezbędne narzędzia do pracy.
  4. Pracę w przyjaznej atmosferze w kilkuosobowym zespole.
  5. Możliwość realizowania ciekawych projektów.

Oferty z dołączonym CV, zdjęciem i listem motywacyjnym proszę kierować na adres mailowy: sekretariat@pzbad.pl