Zakończyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Elity w Łęcznej

Zakończyły się rozgrywane w Łęcznej Indywidualne Mistrzostwa Polski Elity. Przez ostatnie 4 dni, 116 najlepszych zawodników z całej Polski rywalizowało o Tytuły Mistrzów Polski. Złote medale powędrowały do Dominika Kwinty w grze pojedynczej mężczyzn, Weroniki Górniak w grze pojedynczej kobiet, Miłosza Bochata i Pawła Śmiłowskiego w grze podwójnej mężczyzn, Kornelii Marczak i Pauliny Cybulskiej w grze podwójnej kobiet oraz Roberta Cybulskiego i Pauliny Cybulskiej w grze mieszanej. Serdecznie gratulujemy wszystkim tegorocznym medalistom. Poniżej prezentujemy listę zwycięzców:

Gra pojedyncza mężczyzn
1. Dominik Kwinta
2. Maksymilian Danielak
3. Mateusz Golas/Mikołaj Szymanowski

Gra pojedyncza kobiet
1. Weronika Górniak
2. Wiktoria Kaletka
3. Joanna Podedworny/Jessica Orzechowicz,

Gra podwójna mężczyzn
1. Miłosz Bochat / Paweł Śmiłowski
2. Szymon Ślepecki / Mikołaj Szymanowski
3. Jan Szeszko / Adam Winciaszek | Jakub Melaniuk / Krzysztof Podkowiński

Gra podwójna kobiet
1. Paulina Cybulska / Kornelia Marczak
2. Maja Janko / Alicja Syrek
3. Wiktoria Adamek / Dominika Kwaśnik | Anna Czuchra / Kinga Stokfisz

Gra mieszana
1. Robert Cybulski / Paulina Cybulska
2. Michał Sobolewski / Joanna Podedworny
3. Szymon Ślepecki / Kornelia Marczak | Piotr Liszka / Anna Czuchra